Політика конфіденційності

Положення про конфіденційність інформації та захист персональних даних

Вступ

Дане положення про конфіденційність відноситься до готелю«Фазенда на Гончарах». У документі викладається політика готелю«Фазенда на Гончарах»  в сфері дотримання конфіденційності, а також детально роз’яснюється процес збирання та обробки персональних даних. Ми розробили це положення з метою пояснення Ваших правил стосовно особистої інформації, отриманої в усному, письмовому форматі чи при відвідуванні цього сайту або через інші джерела.

Ми використовуємо Ваші особисті дані, щоб здійснювати своє зобов’язання по наданню гостям найкращого обслуговування при всіх взаємодіях з готелем «Фазенда на Гончарах».

Як наш гість, Ви розумієте і погоджуєтесь з тим, що ми збираємо, використовуємо та розкриваємо Ваші особисті дані у відповідності з діючим Положенням захисту  конфіденційної інформації про гостей.

  1. Збір даних

Персональні дані

Термін «персональні дані» в даному Положені відноситься до інформації, яка дозволяє ідентифікувати Вас як особистість.

Під час відвідування веб-сайту, Готель«Фазенда на Гончарах» може запитувати Ваші персональні дані, до яких відносяться: Ваші прізвище та ім’я, дата народження, стать, громадянство, номер мобільного телефону, поштова адреса та адреса електронної пошти; дані про документи, необхідні для посвідчення особи (наприклад, номер і серія паспорта, термін його дії), дані кредитної картки, дати заїзду та виїзду, а також Ваші вподобання при поселенні в готелі, будь-яка інша інформація, яку Ви добровільно залишаєте на веб-сайті.

Згідно статті 6 закону України «Про захист персональних даних», Обробка персональних даних здійснюється відкрито і прозоро із застосуванням засобів та у спосіб, що відповідають визначеним цілям такої обробки. В окремих випадках ми обробляємо персональні дані, виходячи з інформації наданої Вами, або персональних даних щодо Вас, отриманих нами від третьої сторони (таких як дані про Вас від авіакомпанії, туристичних агенції, роботодавця (якщо Ваша поїздка заброньована для Вас). Якщо Ви здійснюєте бронювання послуг або здійснюєте оплату від імені або в інтересах третіх осіб, інформація, яку Ви надаєте про цих осіб, збирається і обробляється готелем«Фазенда на Гончарах» на тих же умовах, на яких обробляються Ваші персональні дані. Надаючи таку інформацію про третіх осіб, Ви підтверджуєте, що третя сторона ознайомлена з цими умовами і розуміє їх наслідки, а також надає безумовну і повну згоду на збір і обробку своїх персональних даних у відповідності з цією політикою конфіденційності.

Ви завжди можете вибрати, які персональні дані Ви хочете нам надати. Однак якщо Ви вирішите не надавати певні дані, це може відбитися на нашій взаємодії (наприклад, ми не можемо оформити бронювання без імені). Наш готель не продає товари або послуги дітям, і ми свідомо не даємо запит і не збираємо персональні дані у дітей. Якщо Ви ще не досягли 18 років (або є неповнолітнім в тій юрисдикції, в якій відвідуєте наш веб-сайт), то можете використовувати наш веб-сайт за участю одного з батьків або опікуна.

Карткові дані

Під час бронювання«Фазенда на Гончарах» може запитувати Ваші карткові дані з метою внесення передоплати, оплати або з метою гарантії заїзду гостя. У разі якщо ви вибираєте спосіб оплати – Гарантування броні банківською картою, вам пропонується ввести дані вашої кредитної карти (тип кредитної картки, номер кредитної картки, код СVC2 / CVV2, термін закінчення дії картки, ім’я власника картки).

Всі ці дані необхідні для формування і реєстрації броні номерів і додаткових послуг обраного вами об’єкта розміщення, а також для внесення передоплати або повної оплати заброньованих номерів і додаткових послуг (у разі вибору способу оплати – Гарантування броні банківською картою).

Зазначені вами дані ми використовуємо виключно з метою забезпечення для вас ефективного, комфортного і зручного сервісу по онлайн бронюванню номерів (послуг) в обраному вами об’єкті розміщення.

Використовуючи будь-які з наших послуг і погоджуючись з цим Положенням, наприклад, при реєстрації для підписки на будь-який з наших продуктів або послуг, Ви розумієте і погоджуєтеся на збір і використання персональних даних відповідно до опису, представленим в цьому Положенні.

  1. Сфера застосування

Відповідно до чинного законодавства ми можемо збирати, використовувати і оприлюднити будь-які з Ваших персональних даних для того, щоб: надавати і стягувати плату за проживання в готелі, а також за інші товари та послуги; замовляти послуги від Вашого імені, включаючи бронювання столиків в ресторанах або транспортні послуги. У тій мірі, наскільки це необхідно для належного надання обраних і заброньованих Вами послуг, ми передаємо Ваші персональні дані третім особам, як зазначено, так як послуги не можуть надаватися без такої передачі.

Готель «Фазенда на Гончарах» має право передавати Ваші персональні дані таким суб’єктам права, наскільки це необхідно для надання обраних або заброньованих послуг – іншим готелям, транспортним компаніям, авіакомпаніям і т.д., які надають заброньовані Вами послуги здійснювати розсилку новин, рекламних акцій і спеціальних пропозицій; здійснювати наші контрактні зобов’язання по відношенню до Вас, кожному, хто залучений в процес організації Вашого відпочинку (наприклад, туристичні агентства, організатори групових турів і Ваш роботодавець), а також до постачальників послуг (наприклад, компанії кредитних карт, авіакомпанії та інші програми лояльності); проводити дослідження ринку, опитування для визначення рівня задоволеності клієнтів якістю обслуговування і з метою забезпечення якості, здійснювати адресний маркетинг і організовувати рекламні кампанії. З вашої згоди ми також використовуємо для користувача контент (наприклад, фотографії) з соціальних мереж для відправки медійної реклами, а також на нашому сайті і в додатках, забезпечувати безпеку і охорону персоналу, гостей та інших відвідувачів; вести загальну документацію;  забезпечувати відповідність вимогам законів та правил; тестувати і оцінювати нові продукти і послуги;

  1. Захист персональних даних

«Фазенда на Гончарах» не може гарантувати повного захисту Ваших персональних даних, однак буде докладати всіх зусиль для захисту Ваших персональних даних на найвищому рівні. Ми докладаємо максимальних зусиль для того, щоб Ви могли відвідувати і використовувати наш веб-сайт настільки безпечно, наскільки це можливо.

Якщо у Вас виникли питання щодо Правил, обробки Ваших даних відповідно до опису, наведеними в даних Правилах, або інші сумніви чи скарги, пов’язані з виконанням цих Правил, або якщо Ви хочете подати запит для того, щоб скористатися Вашим правом для отримання доступу до зберігаються у нас Ваших персональних даних, зв’яжіться з нами за допомогою електронної пошти [email protected] . Надсилаючи запит, особа повинна зазначити прізвище, ім’я та по-батькові, місце проживання (місце перебування) і реквізити документа, що посвідчує фізичну особу, яка подає запит (для фізичної особи – заявника). Відповідь стосовно персональних даних надається протягом 30 днів з моменту запиту. Підприємство залишає за собою право відповідати лише на вмотивовані запити пов’язані з процесом збирання, обробки, зберігання, використання та знищення персональних даних (згідно п.6ст.8 закону України «Про захист персональних даних»).

  1. Зберігання персональних даних

Ми зберігаємо вашу особисту інформацію протягом терміну, визначеного умовами даного Положення, якщо тільки вона не вимагає більш тривалого періоду зберігання або інше не передбачено чинним законодавством.

Персональні дані на паперових носіях будуть знищені надійним способом, наприклад, шляхом подрібнення паперових документів в шредері, спалювання або іншим чином, а персональні дані, що зберігаються в електронному вигляді, будуть знищені з застосування технічних засобів, що гарантують неможливість подальше відновлення або відтворення цих даних.

Карткові дані, що Ви надаєте під час бронювання ми зберігаємо до моменту заселення як гарантія від не заїзду. Дані, що ми отримуємо шляхом електронної комунікації, зокрема через електронну пошту, веб-сайт та інше, ми зберігаємо на комп’ютерних засобах до одного року. Електронна адреса гостей, що була надана під підписки на розсилку зберігається до року часу з моменту відписки від розсилки. Ми знищимо ваші персональні дані в найкоротший термін без можливості їх відновлення або відтворення.

  1. Посилання

Веб-сайти чи сторінки, на які даються посилання, служать лише інформаційним цілям і не рецензуються готелем. Готель «Сentral Hotel Lviv» не несе жодної відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках чи веб-сайтах, що належать третім особам, так само як не несе жодної відповідальності за будь-який збиток, що  виник у користувача в результаті відвідування даних веб-сайтів за зазначеними посиланнями.

  1. Законодавчі вимоги

Ми залишаємо за собою право оприлюднити будь-які Ваші персональні дані за вимогою суду, закону або державного органу, або якщо ми вирішимо, що це важливо чи переважно з точки зору закону або з метою зберегти і захистити наші права або власність. Ми також залишаємо за собою право зберігати зібрані персональні дані і використовувати їх для ведення бухгалтерського обліку та виконання податкових операцій. Дане положення розроблене на основі «Закону про захист персональних даних» і відповідає вимогам зазначеного закону.

  1. Інше

Готель«Фазенда на Гончарах» не несе жодної відповідальності за функціонування веб-сайту і не дає гарантії, що веб-сайт буде працювати без перерв чи без збоїв. Готель«Фазенда на Гончарах» не гарантує сумісності Вашого комп’ютерного устаткування з веб-сайтом, а також не несе відповідальності за стан телефонних ліній і, обладнання що забезпечує Вам доступ до веб-сайту. Інформація, яку надаєте Ви, не повинна містити вірусів чи інших програм, що мають деструктивну функцію.

Ми отримуємо і зберігаємо будь-яку інформацію, яку Ви вводите на веб-сайті, тільки в тій мірі, наскільки це необхідно для надання послуг. Надалі, персональні дані можуть збиратися і оброблятися автоматично при використанні Вами цього веб-сайту. Оскільки наша діяльність постійно змінюється, це Положення також може бути зміненим або доповненим.