Римська парна


До Ваших послуг римська парна.

Власне у римській парній швидше відбувається обмін речовин в організмі. Під дією жару відбувається значна активізація процесів кровообігу. Змінюється і кров’яний тиск. На хворих з порушеннями кров’яного тиску парна діє регулюючим ефект. Особливо корисні в таких випадках контрастні процедури. Як правило, добре переносять парну люди, що страждають гіпертонією в початковій стадії. Температура в римській парні становить 36-45°С, а вологість — 80-100%.

Краще відмовитися від парної, якщо у вас є порушення роботи серцево-судинної системи, нирок, захворювань шкіри, а найголовніше — парна протипоказана при будь-яких гінекологічних розладах, оскільки посилення кровообігу впливає на розвиток будь-яких процесів в організмі.

Звичайно, при бажанні можна провести в лазні хоч цілий день, чергуючи заходи в парильню з доглядом за собою. Але найбільш оптимальним часом фахівці вважають 4 години. За цей час можна встигнути не тільки із задоволенням попаритися, не перевантажуючи організм, але і довести до досконалості власну красу.

У чому полягає косметичний ефект від лазні?
Він обумовлений насамперед очищенням організму в цілому і шкіри, зокрема. Поєднання гарячої, теплої, холодної води, пара, масажу вже самі по собі продовжують вашу молодість. Лазня дозволяє прогріти все тіло, пропотіти, очистити його не тільки від бруду і верхнього ороговілого шару, розкрити пори, але і позбудеться від всіляких внутрішніх токсинів. Навіть якщо ви не будете застосовувати ніяких додаткових засобів і процедур, відвідування парної підвищить тонус шкіри і очистити її. Саме тому лазня дуже показана жінкам, що різко втратили у вазі, зокрема після вагітності.

Ціна – 350грн./год. на 6 осіб + 20 грн./год. за кожну наступну особу.

Максимальна кількість осіб у римській парні – 10 осіб.

Мінімально – 3 години перебування.

 

Римська парна працює до 23.00 год за попередньою резервацією


До послуг включено:

  одноразові тапочки

  простирадла

   рушники

  ароматичні масла

  фіточаї

  можливість замовляти страви з ресторану)

  користування контрастним басейном

  плазмовий телевізор


Просимо резервувати сауну завчасно!

Тел. 068-918-50-53

Римська парна – змусить Вас забути про всі проблеми і клопоти, відпочити на повну та відновити сили:)